Oscar Ödülleri’nde sahneye çıkan sevgilisine seslendi: Eve gel, çocukları yatırmamız lazım!

‘Hitch’, ‘Ghost Rider’ ve ‘The Place Beyond The Pines’ gibi yapımlarda rol alan 48 yaşındaki oyuncu Eva Mendes, Ryan Gosling ile 2011’de tanışmış ve ikili ilk kez 2012’de kırmızı halıda aşklarını ilan etmişti.

Esmeralda Amada ve Amada Lee isimlerini verdiği iki kızları bulunan çiftten Mendes, 2014 yılından bu yana film setlerinden uzak bir yaşam sürüyor.

İKİ DALDA ADAY OLDU

Gosling, ‘Barbie’ filminde canlandırdığı Ken karakteri ile 10 Mart gecesi sahiplerini bulan Oscar Ödülleri’ne En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve seslendirdiği ‘I’m Just Ken’ şarkısıyla En İyi Orijinal Şarkı dalında aday oldu.

Pembe kostümüyle sahneye çıkıp ‘I’m Just Ken’ şarkısını canlı bir şekilde seslendiren aktör, törene kız kardeşiyle katıldı.

“HER ZAMAN ERKEĞİM OL”

Kırmızı halıda ve ödül töreninde Ryan Gosling’in yanında olmak yerine geri planda kalmayı tercih eden Mendes, törenden önce Gosling’in soyunma odasının önünde durduğu ‘I’m Just Ken’ şarkısının çaldığı bir kareyi Instagram sayfasından paylaşarak; “Her zaman benim erkeğim ol” notunu düştü.

Güzel oyuncu, sahne performansının ardından ise ünlü ismin şovu sırasında giydiği kristal işlemeli pembe takım elbisesinin ceketi ve siyah kovboy şapkasıyla çektirdiği fotoğrafla bir poz daha paylaşarak; şu mesajı yazdı:

Ken’i Oscar’a kadar götürdün, Ryan. Şimdi eve gel, çocukları yatırmamız lazım!

TÖRENDEN ELİ BOŞ DÖNDÜ

Ryan Gosling, Oscar’dan eli boş dönse de, canlı performansıyla sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x