‘Kim Milyoner Olmak İster’de heyecanlı anlar! Yarışmacı büyük ödül sorusunu açtırmaya hak kazandı

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışması, sorulan sorularla ve renkli yarışmacılarıyla sık sık gündeme geliyor.

Yarışmanın son bölümüne, Berk Göktaş damga vurdu. Başarılı performansıyla iki baraj sorusunu da rahatlıkla geçerek 1 milyon TL değerindeki 12’nci soruya kadar ulaştı.

SEYİRCİ JOKERİNİ KULLANDI

Yarışmacının karşısına “23 Nisan 1920’de açılan TBMM’nin birinci dönem milletvekillerinden hangisi, milletvekili olduğu ille doğru eşleşmiştir?” sorusu çıktı. Şıklar arasında, ‘A- Mustafa Kemal Paşa, Antep’, ‘B- Kâzım Karaberkir Paşa, Erzurum’, ‘C- Miralay İsmet, Malatya’ ve ‘D- Fevzi Paşa, Kozan’ yer aldı.

Vereceği cevaptan emin olamayan Göktaş, seyirci jokerini kullandı. Seyircilerin yüzde 47’si ‘C- Miralay İsmet, Malatya’ cevabını verdi.

SONUCA KATILMADI, FARKLI CEVAP VERDİ

Ancak başarılı yarışmacı, seyirciye katılmayarak soruya ‘D- Fevzi Paşa, Kozan’ cevabını verdi. Seyirciyi dinlemeyerek; ‘D- Fevzi Paşa, Kozan’ ile doğru yanıtını veren Göktaş, 1 milyon TL’lik ödülü alarak, 5 milyon TL değerindeki final sorusunu açtırmaya hak kazandı.

“YÜREKTEN KUTLUYORUM”

Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu başarı performansın ardından yarışmacıyı tebrik ederek şu ifadeleri kullandı:

Tüylerim diken diken oldu gerçekten. Hepimizi çok heyecanlandırdın. Yüreğine, aklına sağlık. Bugüne kadar verdiğin, kendini geliştirmek için verdiğin emeğe sağlık. Yürekten kutluyorum seni.

Göktaş ise “Çok heyecanlıyım, çok mutluyum! Yaşadıklarım film şeridi gibi geçti gözümün önünden. İyi bir sonuç alacağımı biliyordum ama bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim” şeklinde konuştu.

5 MİLYON TL’LİK SORU ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA

Berk Göktaş, kendisine büyük ödülü kazandırabilecek final sorusunu önümüzdeki hafta açtıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x